Zimní údržba vašeho auta

Zimní údržba vašeho auta

Teploty klesají, ráno na nás před cestou do práce čeká obvyklé škrábání čelního skla, očekávat můžeme i náledí a sníh na silnicích. Je ten správný čas na zimní údržbu auta a vyčištění interiéru.

Sůl a štěrk, které se používají na silnicích proti sněhu a náledí, sice chrání bezpečnost jízdy, ale dokážou nadělat nepěkné škody na laku vašeho auta. Naštěstí jsou způsoby, jak ho ochránit. Svěřte svůj vůz nám a my se postaráme o to, aby přežilo zimní nástrahy v celé své kráse.

Po mytí a čištění auta aplikujeme ochranný vosk, který zajistí ochranu laku auta před solí. Po voskování laku následuje jeho pečlivé ruční leštění. Dokonalou ochranu před poškozením pak zajistí aplikace keramického ochranného povlaku.

Údržba auta v zimě

Zdarma vám jako bonus k jakémukoli čištění doplníme kvalitní směs do ostřikovačů. V zimě, kdy jsou často silnice plné špinavých pozůstatků sněhu, které stříkají až na čelní sklo, se to obzvláště hodí.

Nezapomínejte také na to, že vaše registrační značka musí být vždy dobře čitelná. A koneckonců, kdo chce jezdit v zacákaném autě? Nekažte si den mytím auta v nepříjemných teplotách pod nulou. Svěřte péči o své auto odborníkům. S námi vše proběhne v maximálním pohodlí. V případě zájmu vám po dobu mytí auta poskytneme náhradní vozidlo. Využít můžete také možnosti nechat svůj vůz vyzvednout a čistý pak zase pohodlně přistavit. Do 5 kilometrů tuto službu nabízíme dokonce zdarma!

Naše služby čištění interiéru auta v Praze si můžete objednat pohodlně online. Nebo  zavolejte na číslo 735 199 190 a na všem se domluvíme.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru