Parní mytí motorového prostoru auta

cisteni auto praha
Důkladně a do detailu vyčistíme a umyjeme motorový prostor vašeho automobilu.

Parní mytí motoru auta – Vzpomínáte si ještě, jak skvěle vypadal motor vašeho auta, když byl nový? Leskl se a zářil čistotou. Postupně se všechny části motoru pokrývají černou, mastnou vrstvou špíny, a když chcete třeba jen dolít vodu do ostřikovačů, snadno si zašpiníte ruce nebo rovnou oděv. Nánosy špíny navíc mohou mít negativní vliv na funkci některých částí motoru a potenciálně být i nebezpečné a zvyšovat riziko vzplanutí.

Motor auta jen tak nevyčistíte. Mastná špína je vysoce odolná a zároveň je potřeba dávat si velký pozor, aby se voda nedostala tam, kam nemá. Před dalším nastartováním je pak nutné, aby byl motor dokonale suchý. Svěřte tuto práci odborníkům. K mytí motorového prostoru používáme páru. Navrátíme čistotu nejen viditelným částem motoru, ale důkladně očistíme také všechny zátky a uživatelské uzávěry.

Až příště otevřete kapotu, budou váš motor i motorový prostor vypadat jako nový. Čistý motor se vám odvděčí tím, že bude šlapat jako hodinky, a až motorový prostor zase zavřete, budou vaše ruce i šaty stále čisté.

Přejít nahoru