Desinfekce interiéru a klimatizace auta

Antibakteriální desinfekce interiéru

Antibakteriální desinfekce interiéru je další novinkou v čištění auta u nás. Nově rozšiřujeme naše služby mytí aut o k životnímu prostředí šetrnou antibakteriální desinfekci interiéru a klimatizace se špičkovými produkty Bactakleen. Vaše auto tak může být antibakteriálně dezinfikováno a hygienicky čisté bez použití chemikálií.

Bactakleen Ultramist nabízí antibakteriální účinky na zcela rostlinné bázi. Speciální přístroj Backakleen vytváří mlhovinu s částečkami o nano-velikosti. Ty se spolehlivě dostanou všude, do každé sebemenší škvírky, a zlikvidují 99,9 % všech bakterií. Postarají se nejen o tyto choroboplodné zárodky, ale také o zárodky hub, veškeré plísně a samozřejmě Koronaviru . 

Naše nová služba dezinfekce auta zařídí okamžitou ochranu proti zdraví škodlivým bakteriím a virům. Efekt hygienické čistoty přetrvává po dlouhou dobu. V autě se vám bude lépe dýchat nejen díky zdravému vzduchu, ale také proto, že použití Bactakleen Ultramist zlepšuje účinnost klimatizace.

Desinfekce interiéru auta a prostor

Účinky ekologické antibakteriální desinfekce interiéru auta a klimatizace auta pomocí Bactakleen Ultramist jsou prověřené laboratořemi Chemlab, TÜV, SIRIM a SGS. Vzhledem k situaci Koronaviru, desinfikování tímto přístrojem provádíme i v prostorách budov, kdy je tato služba zapotřebí k zamezení tohoto smrtelného viru.

Nezapomínejte na hygienickou čistotu interiéru svého auta a vzduchu, který v něm dýcháte! Jedná se o nesmírně důležitou součást péče o vozidlo. Svěřte své auto nám a jeho interiér bude znovu nejen estetickým, ale také zdravý a dezinfikován prostředím pro vás i vaše blízké. 

Nyní, spolu s nepřízní počasí, a epidemií Koronaviru (COVID-19) je ta nejlepší chvíle! Všichni kolem kýchají a posmrkávají, chraňte se před nákazou alespoň ve vlastním autě. Různé viry vydrží v místnosti i několik dní a ve vlhkém a teplém prostředí se jim daří ještě mnohem lépe. Možná si tak v klimatizaci svého auta nějaké vozíte i vy. Ale nemusíte. Stačí se u nás objednat na desinfekci interiéru a klimatizace.

Naše služby dezinfekce interiéru auta i prostor si můžete objednat online nebo telefonicky 735 199 190

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru