Plaťte za čištění interiéru auta kartou CCS

Novinka: platby CCS kartou

Neustále pracujeme na tom, aby pro vás naše služby byly co nejdostupnější a nejpohodlnější. Nově tak nyní můžete za mytí a čištění osobních i užitkových vozů platit také prostřednictvím CCS karty.

Plaťte za čištění auta parou pohodlněji. Navíc díky možnosti platby CCS kartou budete mít výdaje na údržbu vašeho vozu nebo celé flotily firemních aut opět o něco více pod kontrolou. Akceptujeme všechny CCS karty. Základní tankovací kartu CCS LIMIT pro firmy a podnikatele, kartu CCS LIMIT + s bonusovými službami. CCS BONUS FLEET s měsíčním daňovým dokladem, CCS LIMIT EXCLUSIVE s benefity pro často cestující manažery. Předplacenou palivovou kartu CCS BONUS či CCS BONUS + nebo co-brandovou mezinárodní kartu UTA/CCS.

CCS kartou můžete platit za všechny naše služby. Od rychlé údržby s luxováním interiéru a zavazadlového prostoru, impregnací plastových komponent, leštěním oken, doplněním kapaliny do ostřikovačů a provoněním vozu, až po parní čištění interiéru auta speciál. Pohodlně tak zaplatíte i za parní ruční mytí a čištění karoserie. Nebo ruční voskování karoserie směsí s přídavkem Karnaubského vosku, oživení pneu. Či dezinfekci ventilace suchou parou nebo hloubkové tepování sedadel i zavazadlového prostoru.

Čištění interiéru auta s CCS

Jako vždy, i v případě platby CCS kartou můžete samozřejmě využít našich bonusových služeb pro maximální pohodlí zákazníků. V případě zájmu vám po dobu mytí auta poskytneme náhradní vozidlo a k jakémukoli čištění vám zdarma doplníme kvalitní směs do ostřikovačů.

Samozřejmě u nás můžete za mytí a čištění auta parou i nadále platit také hotově nebo běžnou platební kartou.

Naplánujte si pravidelné mytí svého vozu včas, ať jezdíte o svátcích v čistém autě a přivítáte nový rok v hygienicky zdravém interiéru.

Naše služby si můžete objednat pohodlně online. Nebo nám prostě zavolejte na číslo 735 199 190 a na všem se domluvíme.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru