Ruční mytí parou karoserie, disků a zádveří auta

cisteni auto praha
Důkladně a do detailu ručně umyjeme karoserii , disky a zádveří auta parní technologií

Ruční parní mytí karoserie, disků a zádveří auta. Každý automobil by měl být pravidelně myt a důvody nejsou jen estetické. Usazené nečistoty zadržují vodu, a mohou tak způsobovat korozi. Častěji je nutné mýt auto samozřejmě v době, kdy dochází k jeho znečišťování ve vyšší míře, tedy především v obdobích nepříznivého počasí. Zvláštní kapitolou pak jsou mrazivé zimní dny se sněhovými srážkami, kdy na karoserii a další části vašeho auta působí navíc agresivní posypová sůl, štěrk a další protiskluzové materiály ze silnic.

Někdy nás samozřejmě tlačí čas, a tak se svým autem navštívíme automatickou myčku. Několikrát do roka byste ale svému automobilu měli dopřát důkladné ruční mytí. Nejúčinnější je mytí horkou parou. Parní mytí dokonale zbavuje všech nečistot, je šetrné k laku a v neposlední řadě také ekologické. Kromě karoserie vašeho vozidla očistíme parou také disky a zádveří vašeho vozu.

Parní ruční mytí zbavuje i velmi usazených nečistot a špíny v obtížně dostupných místech, která po automatickém mytí zůstávají znečištěná. Lak vašeho auta a disky kol získají opět původní vzhled. Páře neodolá ani zaschlý hmyz nebo tolik nenáviděné stopy po pylu z řepky. Odpad z parního čištění je minimální a horká pára má také dezinfekční účinky. Rozpouští nečistoty a tlakem je odstraňuje.

Automatická myčka samozřejmě zanechává znečištěné zádveří vozu, což je nejen neestetické, ale také nepraktické. Vaše auto vám má nabídnout příjemné prostředí a veškerý komfort a jistě si nechcete při nastupování nebo vystupování znečistit oděv. Každé auto si zaslouží alespoň dvakrát ročně mytí v kvalitě bez kompromisů.

Dopřejte svému autu pravidelně skutečnou důkladnou profesionální očistnou péči. Ruční parní mytí karoserie, disků a zádveří je účinné, šetrné k vozu i životnímu prostředí a ve spojení se zkušenostmi, pečlivostí a smyslem pro detail našeho týmu přináší zaručené výsledky v podobě dokonale čistého exteriéru auta.

Přejít nahoru