Ruční voskování karoserie auta

cisteni auto praha
Důkladně a do detailu

Vrcholem každého komplexního mytí auta je ošetření karoserie voskem. Navoskovaný lak získá působivý lesk, především ho ale vosk chrání před poškozením různými škodlivými nečistotami, jako jsou ptačí trus nebo ostré prachové částice, a před blednutím barvy vlivem slunečního záření. Vosk tak mimo jiné také pomáhá prodloužit efekt čerstvě umytého laku a vzhled nového vozu.


Pokud chcete mít auto navoskované skutečně dobře, zvolíte samozřejmě ruční voskování karoserie auta. Dosáhnout opravdu dokonalého výsledku je těžší, než by se mohlo zdát. Skutečně precizní voskování zabere dost času a při nesprávném postupu můžete pak na slunci vidět na karoserii nevzhledné fleky nebo dokonce lak poničit. Je důležité použít správnou techniku leštění, vhodné lešticí nástroje a v neposlední řadě samozřejmě skutečně kvalitní vosk.

leštění autolaku Praha

My na lak vašeho vozu použijeme speciální směs s přídavkem Karnaubského vosku. Ten je získáván z listů brazilské palmy Copernicia prunifera. Příjemně voní a obsahuje mimo jiné glykoly, hydroxylové mastné kyseliny a kyselinu skořicovou. Jedná se o nejkvalitnější vosk, jaký můžete svému autu dopřát. Je tvrdý, velmi odolný, dodává laku výjimečně vysoký lesk a vytváří na něm ochranný film, který odpuzuje i vodu. Brání tak nejen poškození laku a omezuje jeho budoucí znečišťování, ale po dešti se také díky němu na karoserii nevytváří obvyklé nehezké fleky.

Dokonale připravíme karoserii na voskování a precizně a šetrně naneseme a rozleštíme vosk na každý milimetr laku auta. K leštění používáme takové materiály, které pomohou zajistit dokonale rovnoměrnou distribuci vosku a současně jsou dostatečně šetrné k laku. Váš vůz se bude lesknout jako nový a jeho lak získá na dlouhou dobu účinnou ochranu. Svěřte voskování a leštění karoserie svého auta profesionálům!

Přejít nahoru