Hloubkové tepování sedadel a zavazadlového prostoru suchou parou

cisteni auto praha
Mytí a čištění auta parou umožňuje vyčistit i taková místa, jejichž čistoty jinak dosáhnou nelze.

Hloubkové tepování sedaček auta parní technologií. I když jsme k vnitřku svého auta maximálně ohleduplní, nevyhneme se tomu, že se sedadla a zavazadlový prostor časem zašpiní. A co teprve, když někdy musíme usednout za volant v ne zcela čistém oblečení, přepravovat v kufru špinavé věci nebo cestovat ve společnosti domácího mazlíčka. Zaschlé bláto, skvrny od kávy nebo fleky způsobené špatně vyschlou dešťovou vodou, kterou jste si donesli do svého auta při úprku z náhlé průtrže mračen, rozhodně interiéru vašeho vozidla na kráse nepřidají.

A pokud se vám třeba v kufru auta vylila při přepravě mastná polévka či roztrhl pytel s odpadky, vozíte s sebou po dlouhé týdny nepříjemný odér, který ne a ne se vyvětrat. Pokud chcete obnovit zářivou čistotu vnitřku svého auta, a získat tak na svých cestách do práce nebo za zábavou pocit komfortu a hygienického prostředí, svěřte očistu sedaček a vnitřku zavazadlového prostoru profesionálům.

Hloubkové mokré čištění, neboli tepování, zajistí důkladné vyčištění potahů sedadel auta i koberců a podlážky v zavazadlovém prostoru. Kombinace s účinným, avšak nesmírně šetrným čištěním suchou parou zajistí, že tkaninové komponenty vašeho vozu budou dokonale čisté bez zbytečného opotřebování či blednutí jejich povrchu. A samozřejmě zcela bez rizika jakéhokoli poškození vlhkem.

Parní technologie umožňuje vyčistit v autě i taková místa, jejichž čistoty jinak dosáhnou nelze. K čištění suchou parou nejsou zapotřebí žádné chemické prostředky a je při něm použito výrazně méně vody než u klasického mytí. Je tak dokonale šetrné nejen vůči komponentům vašeho auta, ale i k životnímu prostředí. Pára o vysoké teplotě proniká hluboko do povrchu, rozpouští tuky a dokáže tak odstranit i ty nejzatvrzelejší mastné skvrny, kterých jste si už mysleli, že se nikdy nezbavíte. Zabíjí také bakterie, a současně tak souběžně s čištěním interiér auta i dezinfikuje a zbavuje zápachu. To vše bez dráždivých látek či toxinů, jejichž výpary byste poté museli při jízdě vdechovat.

Přejít nahoru