Novinka – dárkové vouchery

Hledáte nápad na originální, praktický dárek? Nebo už se prostě nemůžete dívat na to, jak někdo ve vašem okolí zanedbává péči o vzhled svého vozu? Darujte poukaz na parní čištění interiéru a exteriéru auta!

Čisté auto jako dárek

Všichni máme ve svém okolí někoho, kdo ocení spíše praktický dárek, než věnování něčeho, co po rozbalení odloží a nechá upadnout v zapomnění. A co může být praktičtějšího než moderní čištění auta, tedy prostředí, ve kterém mnozí z nás tráví každý týden dlouhé hodiny?

Mytí párou je současně vysoce účinné a nesmírně šetrné. Náš profesionální tým s jeho pomocí zbaví auto i těch nejodolnějších usazených nečistot a také bakterií, virů či roztočů a nepříjemných pachů. A to bez rizika poškození citlivých komponent auta nebo poničení laku a za použití velmi malého množství vody. I jinak dlouho schnoucí části interiéru jsou tak po čištění brzy suché.

Dárkový voucher na mytí a čištění auta

Dárkový voucher na parní čištění interiéru a exteriéru auta lze zakoupit jako slevový poukaz na 50% slevu, nebo jako poukaz na služby v hodnotách 500,- až 2500,- Kč. Koupit ho můžete jak na naší provozovně ve Vršovicích, tak prostřednictvím telefonické (+420 735 199 190) či e-mailové (info@swt-cz.cz) objednávky a úhrady převodem na účet. Voucher pak obdržíte vytištěný poštou.

Darujte svým blízkým čistotu auta v profesionální kvalitě! Cestování čistým autem zpříjemní den a vysoce účinné hloubkové čištění auta parní technologií mimo jiné likviduje viry, bakterie a alergeny. Uděláte tak také něco pro zdraví obdarovaného. Pro dotazy a objednávky nás neváhejte kontaktovat.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru