Připravte své auto včas na zimu, péče o automobil před zimou

Teploty venku nám drasticky poklesly a letošnímu horkému létu jsme museli dát definitivní „sbohem“. Je teď tak ten správný čas nejen vytáhnout ze skříni teplejší oblečení, ale také pro sezónní péči o vaše auto – ošetření po letním období a přípravu na zimu.

Desinfekce ventilace auta parou

Po dlouhém – a letos obzvláště horkém – létě, kdy klimatizace ve vašem autě prakticky nonstop „jela na plné obrátky“, nastává na začátku podzimu vhodný čas odstranit následky jejího fungování. Při běhu klimatizace v autě se z její náplně vlivem vysokých teplot uvolňuje fluorovodík a současně vlhkost podporuje množení bakterií.

Nechte si od našeho zkušeného profesionálního týmu provést parní dezinfekci ventilace a celého interiéru a vaše auto bude i v nadcházejících podzimních měsících zdravým prostředím pro vás i vaši rodinu.

Ochrana laku automobilu před posypy

Než venkovní teploty spadnou k bodu mrazu, připravte karoserii svého auta včas na výzvy spojené s jízdou po zimních silnicích. Zejména před posypovými solemi skvěle lak vašeho auta ochrání speciální vosk. S důvěrou se na nás obraťte a my před zimou zakonzervujeme lak vašeho auta exkluzivním Karnaubským voskem z listů brazilské palmy Copernicia prunifera.

Karnaubský vosk, který je tím nejkvalitnějším dostupným voskem, aplikujeme ručně. Příjemně voní a obsahuje mimo jiné glykoly, hydroxylové mastné kyseliny a kyselinu skořicovou.

Je tvrdý, velmi odolný, dodává laku výjimečně vysoký lesk a vytváří na něm ochranný film, který odpuzuje i vodu. Brání tak nejen poškození laku auta a omezuje jeho budoucí znečišťování, ale po dešti se také díky němu na karoserii nevytváří obvyklé nehezké fleky. Ruční voskování auta.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru