Náhradní vozidlo po dobu čištění a mytí vašeho auta

Chcete si nechat opravdu důkladně umýt a vyčistit svůj vůz, ale váš rozvrh je nabitý a prostě se bez auta ani na chvíli neobejdete? Žádný problém. Nově pro vás máme na dobu čištění vašeho auta náhradní vozidlo.

V PRŮBĚHU ČIŠTĚNÍ VAŠEHO VOZU NÁHRADNÍ AUTO K DISPOZICI 

Pomalu se blíží adventní čas a začne předvánoční shon, kdy nevíme, co dříve. Vše si přejeme mít dokonale připravené a na sváteční návštěvy s dárky v krásném vánočním balení se samozřejmě chceme vypravit v dokonale čistém autě. Mnohdy je ale v nabitém plánu vánočních příprav problém byť jen na pár hodin zůstat bez auta. Známe to, a tak jsme vymysleli, jak pro vás udělat naše služby ještě komfortnější. Přivezte nám své auto k umytí a po dobu čištění využijte náhradní vozidlo Smart ForTwo s naftovým pohonem.

Auto můžete mít i zdarma

Smart ForTwo vám při využití našeho výhodného balíčku Parní program Speciál půjčíme zcela zdarma. Nechte si do detailu vyluxovat interiér a zavazadlový prostor vašeho auta, provést hloubkové tepování a čištění sedadel auta, naimpregnovat a oživit plastové komponenty interiéru, vyčistit přístrojovou desku horkou parou a vydezinfikovat ventilaci, důkladně umýt a ručně navoskovat karoserii a než vám vrátíme vás vůz zářící jako nový, využijte k dopravě praktický Smart. K balíčku Parní program Plus ho můžete mít jen za 200 Kč a k balíčku Čištění interiéru auta parní technologií za 300,-.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru