Kdy jste si naposledy nechali vyčistit klimatizaci?

Pokud se ve svém autě chceme cítit pohodlně i za horkých dnů, fungující klimatizace je nezbytností, bez které si pobyt za volantem většina z nás nedokáže představit. Často ale zapomínáme na to, že ventilaci a klimatizační jednotce je potřeba věnovat náležitou pravidelnou péči.

Čištění klimatizace a ventilace auta

Vyčistit klimatizaci v autě byste si měli nechat minimálně jednou za rok, ideálně dvakrát. Jinak nebude ventilace, zanesená prachovými částicemi, opravdu pořádně fungovat. Navíc vám nečistoty nahromaděné v klimatizaci mohou způsobit i nemalé zdravotní potíže.

Špinavá klimatizace, vzduchotechnika plná nečistot a zanesený filtr mohou ve výsledku vyvolat rýmu, kýchání, bolesti hlavy nebo třeba otoky v oblasti očí. Vlhkost činí z ventilace pravý ráj pro plísně, nedostatečně fungující filtr nebrání vhánění alergenů do interiéru auta větrákem a v nečistém prostředí ventilace se samozřejmě rojí také bakterie.

Užijte si příjemnou jízdu s optimálně fungující klimatizací, která nebude škodit vašemu zdraví. Nechte si ventilaci a klimatizaci profesionálně vyčistit. Náš zkušený tým vyčistí a dezinfikuje klimatizaci vašeho auta suchou parou. Účinně, ekologicky a bez použití chemikálií.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru