Podívejte se na parní čištění hledáčkem newyorského kameramana

Na našich stránkách jste si mohli přečíst už mnoho informací o tom, jak funguje špičková moderní technologie mytí a čištění auta horkou parou. Všechny argumenty na podporu parní technologie, jako jsou její bezkonkurenční účinnost v kombinaci s vysokou šetrností a ekologičností nebo schopnost zbavit interiér vašeho vozu pachů i bakterií, už znáte. Ale ukázaná platí, a tak jsme pro vás natočili videoukázku. A ne jen tak ledajakou. Za kameru se postavil zkušený profesionální kameraman až z dalekého New Yorku.

Natáčení jsme si užili, protože náš tým profesionálů miluje svou práci a mytí a čištění interiéru i exteriéru auta horkou parou především. Doufáme, že se vám výsledné video bude líbit stejně jako nám. Podívat se přímo na našem youtube kanálu  můžete zde.

A tady si zase hned po zhlédnutí můžete objednat mytí a čištění vašeho vozu parní technologií. Jak jinak než moderně, pohodlně a rychle – online. Samozřejmě nám ale můžete taky zavolat, pokud vám to více vyhovuje.

I vaše auto se může již brzy oslnivě lesknout a získat tak dokonalou čistotu jako to na našem videu, ve kterém můžete vidět parní čištění a mytí auta od kapoty až po každý detail interiéru. Včetně dezinfekce klimatizace a ventilace a hloubkové čištění sedaček bez použití vody.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru