Zbavíme sedačky vašeho auta i těch nejhrozivějších fleků

Léto je čas rodinných dovolených, a tedy také cestování autem s vašimi nejmenšími. Jen ten, kdo někdy vyrazil na cesty s malým dítětem v autě, si dovede představit, jak mohou po takové jízdě vypadat potahy autosedaček. Své potomky samozřejmě všichni milujeme, ale skvrny od čokolády, mléka a různých přesnídávek na sedačkách auta moc rádi nemáme. Naštěstí existuje způsob, jak navrátit interiéru auta původní, čistotou zářící vzhled.

Hloubkové tepování autosedaček

Parní technologie umožňuje odstranit i takové nečistoty, o kterých jste mysleli, že už se nezbavíte. Pára o vysoké teplotě proniká hluboko do povrchu, rozpouští tuky a dokáže tak odstranit i ty nejzatvrzelejší mastné skvrny. Zabíjí také bakterie, a současně tak souběžně s čištěním interiéru auta i dezinfikuje a zbavuje zápachu. To vše bez dráždivých látek či toxinů, jejichž výpary byste poté museli při jízdě vdechovat. Mytí a čištění auta parní technologií je nesmírně účinné a přitom šetrné a ekologické.

Díky vyčištění potahů horkou parou dokáží naši zkušení profesionálové učinit interiér vašeho auta opět krásným, příjemným a zdravým prostředím pro vás a celou vaši rodinu. Objednejte si hloubkové tepování potahů sedadel auta párou ještě dnes, pohodlně online.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru