Čisté auto před prodejem, nebo po koupi je základ

Chystáte se prodat svůj vůz? Pak za něj samozřejmě chcete dostat co nejvíce peněz. Nepodceňujte vizuální stránku stavu auta při rozhodování kupce! Skutečně důkladné a profesionální umytí a vyčištění auta dokáže zvýšit hodnotu auta před prodejem.

Hloubkové tepování sedaček, parní mytí přístrojové desky

Hloubkové čištění sedaček, parní mytí přístrojové desky a detailní vyčištění každého zákoutí interiéru auto opticky „omladí“ a oživí. Parní mytí a čištění odstraňuje i staré, usazené nečistoty a rozpouští mastnotu. Dokonale čistá, vyleštěná a navoskovaná karoserie dodá efekt novosti, a když si necháte vyčistit i kufr auta a motorový prostor, kouzlo je kompletní.

Pokud jste si ojetý vůz naopak pořídili, jistě se v něm chcete cítit skutečně dobře. Kdo by se chtěl na svých cestách setkávat s pozůstatky nečistot po původním majiteli? Dokonale zdravé prostředí zajistí dezinfekce ventilace parou, Hloubkové čištění parní technologií zlikviduje viry, bakterie a alergeny v celém interiéru auta. Horká pára zbavuje samozřejmě i veškerých nežádoucích pachů a to i z klimatizace auta (ventilace). Detailní čištění a mytí auta, včetně pečlivého luxování každého zákoutí, je zárukou, že vaše auto bude zbaveno jakýchkoli nečistot po dřívějším majiteli. Zůstaly na vašem zánovním voze nějaké polepy nebo zbytky lepidel? Nechte si je od nás profesionálně odstranit – dokonale a bez poškození laku.

Kdo by koupil špinavý vůz nebo dokonce auto, jehož interiér je nepříjemně cítit – třeba po zvířecích miláčcích svého původního majitele? Pomůžeme vám, abyste se ve staronovém autě mohli cítit jako skutečně ve svém. Nebo zvýšíme hodnotu vašeho auta před prodejem.

Náš profesionální tým myje a čistí auta osobní i užitková s důrazem na preciznost ke každému detailu a používání nejmodernějších technologií. Nabízíme kompletní služby mytí všech částí aut a naším hlavním nástrojem je horká pára pod vysokým tlakem. Hloubkové čištění auta parou je současně šetrné, hloubkové, ekologické a přitom velice účinné.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru