Mytí aut suchou párou – Jak to funguje

Svým zákazníkům nabízíme komplexní škálu služeb a technik mytí aut. Naší nejoblíbenější technologií je mytí horkou párou. Tento moderní způsob mytí má celou řadu výhod. Při profesionálním použití zkušenými odborníky má vlastně jenom výhody…
Mytí párou je současně nesmírně účinné a dokonale šetrné. Dokáže vaše auto zbavit i těch nejodolnějších usazených nečistot (nejen na povrchu, ale hloubkově a také ve všech skulinách a dalších obtížně dostupných místech). Odstraňuje také bakterie, viry a roztoče a s nimi spojená zdravotní rizika a nepříjemné pachy. Současně při mytí párou nevzniká riziko poškození citlivých komponent auta nebo poničení laku.
Jak je to možné? Odpověď je vlastně celkem prostá: Kombinace vysokého tlaku a teploty až kolem 180°C. Díky tomu je mytí parou také vysoce ekologické, protože je k němu zapotřebí nebývale malé množství vody a obejde se bez chemikálií.
V neposlední řadě jsou díky použití velmi malého množství vody i jinak dlouho schnoucí části interiéru brzy suché. Zatímco při klasickém mokrém mytí mohou potahy sedadel schnout až dva dny, při čištění interiéru auta suchou parou jsou dokonale suché již za pár hodin.
Párou lze vyčistit lak karoserie a dosáhnout jeho lesku bez chemikálií. Pára dezinfikuje ventilaci, všechny povrchy i obtížně dostupná místa. Šetrně čistí plastové a na vodu citlivé komponenty interiéru auta. Zbavuje motorový prostor odolné, mastné špíny. Hloubkově vyčistí i ty nejzašlejší potahy a nejšpinavější koberce v zavazadlovém prostoru…
Moderní mytí párou je jednoduše nejúčinnější a současně nejšetrnější technologií mytí současnosti. Dopřejte je svému autu! Objednejte si mytí auta parou ještě dnes prostřednictvím našeho pohodlného online rezervačního systému!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru