Správný čas na jarní vyčištění auta

Zima se s námi konečně definitivně rozloučila a čekají nás dlouhé, teplé dny, plné slunečních paprsků. Zahrádkáři se pouští do jarních prací na svých trávnících a záhoncích, v našich domovech probíhají velké jarní úklidy a také vaše auto si zaslouží důkladné umytí a vyčištění k odstranění všech pozůstatků zimy.

Přivítejte jaro s dokonale umytým autem a tuto náročnou práci svěřte odborníkům. Zbavíme karoserii vašeho auta špíny z jarního tání i zbytků agresivní posypové soli. Účinné mytí horkou parou dokonale zbavuje všech nečistot a je šetrné k laku.

Máme za sebou první letošní opravdu horké dny a čeká nás jich více a více. Než začnete používat ve svém autě klimatizaci, je důležité se ujistit, že je ventilace dokonale čistá, a vy tak místo příjemně chladivého vzduchu nevdechujete bakterie, plísně a další nečistoty. Ventilaci a celou přístrojovou desku u nás čistíme suchou párou. S její pomocí lze navrátit čistotu i takovým místům u auta, která jinak neumyjete.

Společně s intenzivními slunečními paprsky opírajícími se do vašeho auta stoupá také důležitost dokonale čistého čelního skla. V nevhodnou chvíli odhalená šmouha, která vám zacloní výhled z vozu společně s oslněním sluncem, je nejen nepříjemná, ale může být opravu nebezpečná. Naši zkušení profesionálové vyčistí a pečlivě vyleští všechna okna vašeho auta zvenku i zevnitř tak, že na jejich čistotě nenajdete jediný kaz.

Neváhejte a objednejte si kompletní jarní mytí svého auta ještě dnes prostřednictvím našeho pohodlného online rezervačního systému!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru