Smrt bacilům: Dezinfekce ventilace a interiéru auta

Chřipková epidemie je v ČR konečně na ústupu, a je tak ten správný čas jí s tím ústupem pomoci a zahladit po ní stopy především v interiéru auta.
Virus chřipky vydrží v místnosti a autě i několik dní, ve vlhkém a teplém prostředí se mu pak daří přežívat ještě déle. V klimatizaci (ventilaci) svého auta si ho tak možná stále vozíte i vy. Ale nemusíte. Stačí se u nás objednat na parní dezinfekci a čištění interiéru auta.
Čištění horkou parou pod tlakem spolehlivě odstraní jak viry, tak bakterie, roztoče, plísně či další alergeny. Navíc zbaví plastové komponenty interiéru vašeho auta i těch nejzarputilejších nečistot, a krásné tak vnitřek vozu oživí.

Čištění a dezinfekce interiéru auta

Klimatizaci a ventilaci čistíme suchou parou o vysoké teplotě. Budete tak mít jistotu, že ve svém autě nevdechujete chřipkové ani jiné viry. Po zimě si auto umyje prakticky každý, ale na vydezinfikování ventilace a interiéru auta se často zapomíná. Při tom se jedná o nesmírně důležitou součást péče o vozidlo. Svěřte své auto nám a jeho interiér bude znovu nejen estetickým, ale také zdravím prostředím pro vás i vaše blízké.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru