Vyrazte na dovolenou v čistém autě

Blíží se čas letních prázdnin a většina z nás začíná plánovat dovolenou. Nebo už dokonce víme, kdy a kam pojedeme, a zpříjemňujeme si dlouhé pracovní dny těšením se na odpočinek. Pokud se chystáte vyrazit na dovolenou autem, ať už za krásami naší země, nebo třeba do oblíbeného Chorvatska, myslete včas na kompletní umytí svého vozu.

Dovolená ve vyčištěném automobilu

Náš tým zkušených profesionálů vaše auto dokonale připraví na dlouhou cestu tak, abyste se v něm cítili příjemně. Naše detailní čištění a mytí auta zajistí, že váš automobil nejen nebude na silnicích dělat ostudu nánosy špíny, ale bude vám skýtat dokonale čisté a zdravotně nezávadné prostředí i ve svém interiéru.

Vyčistíme přístrojovou desku vašeho auta horkou parou, vydezinfikujeme ventilaci, parou umyjeme také karoserii, disky a zádveří a ručně vyleštíme a navoskujeme lak vašeho auta. Čistotu zajistíme i motorovému prostoru a v neposlední řadě se můžete spolehnout také na skvělé výsledky hloubkového tepování sedadel a zavazadlového prostoru a ničím nerušený výhled z bezvadně vyčištěných oken.

Nenechávejte přípravy na dovolenou na poslední chvíli. Objednejte si kompletní umytí svého auta ještě dnes, pohodlně prostřednictvím našeho online rezervačního systému!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru