Parní čištění přístrojové desky - desinfekce ventilace a klimatizace

cisteni auto praha
Detailní parní čištění a mytí přístrojové desky – desinfekce ventilace a klimatizace suchou parou

Dezinfekce a čištění klimatizace, ventilace a přístrojové desky auta. Ve ventilaci se hromadí prach a je ideálním prostředím pro růst bakterií a plísní. Ty škodí vašemu zdraví a mohou způsobovat nepříjemný zápach. Také na přístrojové desce vašeho auta se usazuje prach, mastnota a další špína a není snadné ji opravdu důkladně vyčistit. Je plná různých obtížně dostupných prohlubní a míst, která jsou citlivá na vodu.

Na čištění přístrojové desky a ventilace je nejvhodnější suchá pára. S její pomocí lze navrátit čistotu i takovým místům, která jinak neumyjete. Současně je šetrná jak k životnímu prostředí, tak k citlivým komponentám vozu. Pára o vysoké teplotě má dezinfekční účinky, zabijí zdraví škodlivé bakterie a účinně zbavuje plísní a choroboplodných zárodků. To je obzvláště významné právě u ventilace, kterou proudí vzduch. Určitě nechcete vdechovat bakterie a plísně, ani trávit čas v interiéru plném nepříjemného zápachu.

čištění suchou parou navíc nejsou zapotřebí žádné chemické prostředky, které by mohly poškodit vaši přístrojovou desku a po mytí byste vdechovali jejich výpary. Palubní deska vyčištěná suchou parou je téměř jako nová. Zbaví se i takových zatvrzelých nečistot, jaké jinak nelze vyčistit bez rizika poškození povrchu nebo funkčnosti komponent auta. Suchá pára je jednoduše skvělou alternativou běžných způsobů mytí s bonusem v podobě dezinfekce.

Na dezinfikování ventilace se často zapomíná a při tom se jedná o nesmírně důležitou součást péče o vozidlo. Svěřte tuto práci nám a budete mít jistotu, že interiér vašeho auta bude nejen estetickým, ale také zdravím prostředím pro vás i vaši rodinu.

Přejít nahoru